Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
Allahım Çıldırmak Üzereyim.. Nedir Bu Internet Explorerdan Çektiğim! | Skullcrusher | ORG
   
 
 

Allahım Çıldırmak Üzereyim.. Nedir Bu Internet Explorerdan Çektiğim!

Pazartesi, 19 Kas 2007 Havadan Sudan yorum ekle yorumlara git


   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Başlıktanda anlaşılacağı üzere artık patlama noktasına geldim. Ne kadar boktan bir tarayıcıdır bu Internet Explorer. Arkasında koskoca Microsoft var, bir Firefox kadar olamadılar. Firefox’un kodlarını yazana şükürler olsun ki böyle mükemmel bir tarayıcı yazmış.

Patlama noktasına geldiğim konu site tasarlarken Firefox hiç bir sorun çıkarmazken gayet uyumlu bir şekilde yapılan tasarımları gösterirken dangalak IE sürekli sorun çıkarıyor. Sürekli IE için ayarlama yapmaktan sıkıldım, bunaldım, daral geldi. IE kullanma alışkanlığım hiç kalmadı varsa yoksa Firefox. Az önce ya dedim bide IE den gireyim site nasıl duruyor (3-5 ayar çektim siteye) gözlerim yerinden fırladı. Site sitelikten çıkmış karman çorman birşeye dönmüş.

Valla bundan sonra siteyi sadece Firefox için düzenleyeceğim, IE kullananlarda Firefox ile girsinler. Anlamıyorum Firefox’un IE ye üstünlüğü tartışılamayacak kadar üstünken neden hala IE kullanılıyor anlamıyorum.

Neyse sinirim geçti biraz yazınca… Ama dediğim gibi artık IE de nasıl görünürse görünsün site artık sadece Firefox ile tam uyumlu çalışacak.

Skullcrusher

Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. Perşembe, 01 Tem 2010 zamanında 14:53 | #1

    Başlıktan anladım CSS problemi olduğunu :) IE, Windows ile yüklenmese kimse kullanmaz herhalde. Oradan kazanıyor adamlar.

  2. Muharrem ÖZ
    Cumartesi, 20 Haz 2009 zamanında 17:59 | #2

    Bende başta ie yi kullanıyordum. Bende bıktım ondan firefox a geçtim, mükemmel bir tarayıcı. Temaları, eklentileri ayrı bi güzellik katıyor valla.. :)

  1. şimdilik geri bağlantı yok