Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
Atalım Şu Ölü Toprağını Canım Üzerimizden | Skullcrusher | ORG
   
 
 

Atalım Şu Ölü Toprağını Canım Üzerimizden

Pazartesi, 27 Ağu 2007 Havadan Sudan yorum ekle yorumlara git


   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Selam arkadaşlar, sanırım bu sefer ki değişikliği çabuk farkedeceksiniz :) Bu sıcaklar adama neler yaptırıyor değil mi (!) Sen otur sırf sıcaktan sıkıldım bunladım diye sitenin görünümünü değiştir, versiyonunu güncelle, eklentilerini elden geçir :D

Bu değişiklik photoshop dersleri yönteminden sonra engellenemez bir şeydi. Çorap söküğü gibi geliyor :) Zaten önceki temamda nedenini anlayamadığım bir kaç sorun vardı. Ama en önemli sorunu çok hantaldı. Bir de zamanla bende sıkılıyorum aynı görüntüden, insan değişiklik istiyor :)

Siteye eklenen 1-2 şey var, onlardan bahsediyim kısaca.

1. si sayfalar bölümüne Bir Şeyler Karala.. isimli bir sayfa ekledim. O sayfayı siteyle ilgili düşüncelerinizi, isteklerinizi, önerilerinizi belirtmek için kullanabilirsiniz. Yapıcı eleştiriler bekliyorum :)

2. şey ise yine bir sayfa ekledim. Photoshop Ders İstek Sayfası.. adlı bu sayfayı adı üzerinde Photoshop dersleri istemek için kullanacaksınız. Rastladığınız güzel, değişik yabancı dersleri yollayın oraya. Bende o dersleri FLASH VIDEO yöntemi ile hazırlayıp sizlere sunayım :)

Artık daha aktif bir program izleme niyetine girdim, umarım bir terslik çıkmazda bu isteğimi yerine getirebilirim ve siteyle daha çok ilgilenip sizinlede daha iyi ilgilenebilirim.

Tabi ki burada sizede görev düşüyor, eller klavyeye :)

Sağlıcakla kalın..

Skullcrusher

Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok