Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
Başlığa Gerek Yok | Skullcrusher | ORG
   
 
 

Başlığa Gerek Yok   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Selam arkadaşlar, epey bi aradan sonra artık bir yazı girmeliyim sanırım. Bakıyorum da temmuzdan bu yana hiçbir şey ne girmişim, ne de yazmışım. Neden diye soracak olursanız bunun tek bir nedeni yok. aslında bir nedeni falanda yok. Sadece içimden birşey eklemek gelmemiş demek ki :)

Ama bu benim bir şeyler yapmadığım anlamına gelmiyor, son olarak yıllardan içimde bir ukte olarak kalan bas gitar konusunda ders almaya başladım. Zaman akıp geçiyor, tabi henüz dın dın dın tek nota çalıyorum, “Do” dan “Do” ya gidip geliyorum. Ama çok zevkli. Belki bas gitar konusunda notlar yayınlayabilirim diyorum, çünkü internette biraz aradın taradım Türkçe kaynağa pek (pek yerine hiç de konabilir) rastlamadım. 2 tane falan basılmış Türkçe kitap var, o kadar. Onun dışında yazsam mı yazmasam mı dediğim ufak şeyler var, belki onları da eklemeye başlarım.

Bu aralar tarihe merak sardım, eskiden gayet sıkıcı bulduğum bir şey (belki ders olarak dayattıkları için) şuan baya ilgi çekici geliyor. Bu konuda Sinan MEYDAN isimli bir tarihçinin kitaplarını okumaya başladım. Gençce bir tarihçi ama Atatürk üzerine inanılmaz bilgili ve bir çok kitap çıkarmış biri. Ama beni asıl saran üslubu. Çok akıcı bir üslubu var, kitap akıp gidiyor. Tavsiye ederim. Kitap listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Ayrıca isterseniz GuncelMeydan sitesinde kendisinin konuk olduğu programların kayıtlarıda mevcut, onlarıda indirip izleyebilirsiniz.

Sinan MEYDAN Kitapları :
http://www.kitapyurdu.com/yazar/default.asp?id=26527

Aynı siteden Banu AVAR, Oktay SİNANOĞLU ve Erdal SARIZEYBEK’inde konuk oldukları programları izleyebilirsiniz. Onlarıda öneririm. Okuyun, izleyin.

Temmuzdan bu yana başka neler yapıldı şöyle ana hatlarıyla kısaca özetleyecek olursam (aklımda kaldığınca)

  • Fethiye’ye gidildi (bol bol uyundu, bir kez denize girildi, evden çıkılmadı)
  • Call Of Duty ve Medal Of Honor oyunları çıktı, onlar bitirildi.
  • PS3 kırıldığı için ona ödenek ayırma planları yapılmaya başlandı.
  • Adidas “ROM” modelini tekrar piyasaya sürdü. Kaçırılmadı, yedek alındı, bir kenara konuldu.
  • Bas gitar dersine başlandı. (5 Kasım)
  • Bas gitar alındı. (20 Kasım)
  • 2TB lik harici HDD alındı, ağzına kadar tıka basa dolu olan bilgisayar düzene sokulmaya başlandı.

Ayrıca kumaş boyaması ile de ilgileniyorum. Henüz bu konuda malzeme arayışındayım. (Uni Posca Paint Pens, Gütermann glue vs.) Bunları aldığım zaman shirt ve ayakkabılarımı boyama işine girişicem.

Şimdilik böyle. Hayat akıp gidiyor.

Kendinize iyi bakın, bir sonra ki yazıda görüşmek üzere. ;)

Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok