Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
Cumartesi Gecesi Woo Hoo Gecesi... | Skullcrusher | ORG
   
 
 

Cumartesi Gecesi Woo Hoo Gecesi…   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Bir cumartesi gecemiz daha Woo Hoo ve Kolpa ile Balans'ta bitti. Kuzenim ve iki arkadaşıyla birlikte dört kişi sahne önünden bir masa kapattık. Benim aklıma uyup geldikleri geceden, başlangıçta kafalarında kuşku tohumları olmasına, Woo Hoo, Kolpa ne biçim isim bunlar demelerine ve gitsek mi gitmesek mi gibi teredütleri bulunmasına rağmen mekana ayak attıkları anda hepsi yok olup mutlu mesut ayrıldık ve bu beni ayrıca memnun etti. Çünkü beğenmeseler benim de keyfim kaçardı. :)

Woo Hoo sahneye çıktığında; Hazal, askılı beyaz bir bluz, turuncu fosforlu bir pantolon askısı, kırmızı gözlükleri ve Chun-Li tarzı topladığı saçlarıyla karşımızdaydı. ilk üç dört şarkı boyunca ne bir heyecan ne bir çoşkudan iz vardı. Tam bu kızın nesi var, hali ne böyle, sevgilinden falan mı ayrılmış diye düşüncelere dalmışken kuzenimin beni dürtüp yazık kız hastaymış, gripmiş, kim bilir kaç derece ateşle çıkmıştır demesiyle kendime geldim. Zaten dördüncü şarkıdan (Take On Me) sonra Hazal'da coşmaya kıpır kıpır olmaya başladı, ilaç falan aldıysa anca etkisini gösterdi heralde…

Cansu'nun iki kat giydiği bluzunun alttan toka ile büzdürmesi, çok güzel ve hoş bir hava vermişti giysisine. O da dikkatimi çeken başka bir ayrıntıydı.

Hazal'a arada sırada taktığı kırmızı gözlüğü de çok yakışıyor hani…

Uzun lafın kısası Woo Hoo eşliğinde güzel, eğlenceli bir gece geçirdik, Woo Hoo'dan sonra Kolpa sahneye çıktı. Onlarıda saat üçe kadar dinleyip, kuzenimin hadi artık kalkalım demesiyle mekandan ayrıldık. Kızılkayalarda ıslak hamburlerimizi yiyip evlerin yolunu tuttuk. ;)

Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok