Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
Finallerin Ardından Evde Olmak | Skullcrusher | ORG
   
 
 

Finallerin Ardından Evde Olmak   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Selam, uzun bir final maratonundan sonra yeniden evdeyim. :) Bunu fırsat bilip uzun zamandır siteyle ilgili aklımda olan, değiştirmek istediğim şeylerle uğraşmaya koyuldum. İlk olarak farkettiğiniz gibi tema değişikliğine gittim. Diğerini uzun zamandır kullanıyordum ve artık sıkılmıştım. Önce ki yazıda da dediğim gibi karanlık bir tema yaptım, ama baktım ki çok karanlık oldu birazda canlı renkler kullanayım dedim, ortaya böyle bir sonuç çıktı. Umarım beğenmişsinizdir. :) Tema dışında uzun zaman önce yapmam gereken WordPress güncellemesini yapıp bende 2.7 oldum. :D Eklentileri güncelledim. Lightbox eklentisinden Shadowbox eklentisine geçtim. Hem daha hoş hem de ne bileyim siteye daha çok uydu gibi geldi.

Bunlarla beraber yeni tema demek yeni düzen demek. Konuların düzenleri karışmış, onları düzenlemek biraz vaktimi alacak gibi. Yeni bir şablon oluşturmam gerekecek. Bakalım nasıl altından kalkıcam.

Finallerim iyi geçti. Yani bana göre iyi. :) Şu an 5/9 başarı var, daha 4 tanesi açıklanmadı. Eve dönüşümde en kötü olay siteyle ilgili fikirlerimin yazılı olduğu karalamayı defterimin arasında unutmuş olduğumu farketmem oldu, o yüzden sadece aklıma kalanları hayata geçirebileceğim. :( Önümde 10 gün var (10 gün sömestr tatilimi olur, ne kadar kısa :( ).

Sitede ki düzenlemeleri bitirince Photoshop dersleri yanında başka konuları da işlemeyi düşünüyorum. Tabi ki bunları sıralamayacağım. Sonra dersiniz "hani bunu da demiştin şunu da demiştin, nerede?" diye. :)

Cumartesiden beri evdeyim, bugün dışarı çıkmayı planlıyorum. Belki yediğim çikolataları eritmek için yürümeye çıkarım. (bu arada hemen reklam yapmalıyım. Şölen’in Chocodan’s çikolataları bir harika. Yedikçe yiyesim geliyor, tabi onlarda göbek bölgesinde birikime neden olup, eğilmemi güçleştiriyor. :D

Neyse sabah sabah benden bu kadar. Sitenin yeni haliyle ilgili birşey gözünüze çarparsa yazarsınız, zaten önümüzde ki 10 gün bu işlerle uğraşmayı planlıyorum. :)

Hadi kalın sağlıcakla ;)

 

Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok