Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
Photoshop Ders 27: Photoshop ta Web Sayfası Olarak Kaydedilmiş Bir Dosyanın Frontpage ve Dreamweaver Programları İle Düzenlenmesi (VIDEO DERS) | Skullcrusher | ORG
   
 
 

Photoshop Ders 27: Photoshop ta Web Sayfası Olarak Kaydedilmiş Bir Dosyanın Frontpage ve Dreamweaver Programları İle Düzenlenmesi (VIDEO DERS)

Pazar, 17 Şub 2008 Photoshop yorum ekle yorumlara git


   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Selamlar, arayı fazla açmadan 26. dersin devamı olan derside sıcak sıcak yapıp siteye ekliyim dedim :) 26. derste Slice Tool kullanımını, site şablonlarını neye göre, nelere dikkat ederek parçalayacağımızı ve son olarakta web sayfası formatında nasıl kaydeceğimizi öğrenmiştik. Şimdi 27. dersin konusu uzun başlığımızdanda anlaşılacağı üzere bu kaydettiğimiz web sayfasını Frontpage ve Dreamweaver programları ile düzenleyeceğiz. Yine elimden geldiğince açık ve açıklayıcı olmaya çalışacağım. :) Umarım memnun kalırsınız, şimdi dersimize geçelim. :)

 

 
 

  
Video Süresi: 983 Sn Video Boyutu: 11791 KB
Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. Nuri LÖK
    Salı, 01 Haz 2010 zamanında 22:40 | #1

    Dostum siteyi daha yeni keşfettim ve photoshop çalışmalarını çok beğendim. Anlaşılan senden öğreneceğimiz bir çok şey var. Başarılarının devamını diliyorum. İyi çalışmalar.

  1. şimdilik geri bağlantı yok