Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
Photoshop Ders 32: Photoshop ta Resmin Belli Bir Bölgesinin Renklendirilmesi, History Brush Aracı ve Snapshot Özelliğinin Kullanılması, Geri Al Komutunun Etkin Kullanılması (VIDEO DERS) | Skullcrusher | ORG
   
 
 

Photoshop Ders 32: Photoshop ta Resmin Belli Bir Bölgesinin Renklendirilmesi, History Brush Aracı ve Snapshot Özelliğinin Kullanılması, Geri Al Komutunun Etkin Kullanılması (VIDEO DERS)

Pazar, 24 Ağu 2008 Photoshop yorum ekle yorumlara git


   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Selam arkadaşlar, çok uzun bir aradan sonra (yaklaşık 3 ay) yeni bir uygulama ile karşınızdayım. :) Bu uzun arayı yaz okuluna ve stajıma borçluyuz (hala sürüyor, bitmedi.). Yaz bitti daha tatile çıkamadım. :( Neyse lafı uzatmak fazla adetim değildir, uygulamaya ve öğreneceğimiz şeylere geçelim. ;) Bu arada sanırım başlık biraz uzun olmuş  :roll:

Uygulamada işlenecek konular;

1- Geri alma kısayolunun değiştirilmesi, 2- History paletinin bilinmeyen Snapshot (enstantene) özelliği, 3- Snapshot özelliği kullanılarak siyah/beyaz bir resmin belirli kısımlarının renklendirilmesi, 4- History brush aracının kullanımı, 5- "Edit > Fill > History" özelliği ile geçmişin geri getirilmesi.

Benim de yeni öğrendiğim bir özellik bu Snapshot özelliği. Bu bakımdan sizinle paylaşmak istedim.

 

 
 

  
Video Süresi: 622 Sn Video Boyutu: 16393 KB
Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok