Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
Photoshop Ders 35: Photoshop ta Sketch/Taslak, Karakalem Tarzı Resimlerin Pen Tool Yardımı İle Çizilip, Renklendirilmesi (VIDEO DERS) | Skullcrusher | ORG
   
 
 

Photoshop Ders 35: Photoshop ta Sketch/Taslak, Karakalem Tarzı Resimlerin Pen Tool Yardımı İle Çizilip, Renklendirilmesi (VIDEO DERS)

Perşembe, 28 Ağu 2008 Photoshop yorum ekle yorumlara git


   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Selam, bu uygulamamızda Bleach izleyenlerin yakından bildiği bir konuğumuz olacak. Yoruichi Shihouin (Goddess of Flash) :) Uygulamamızın konusu Pen Tool yardımı ile sketch / taslak, karakalem tarzı resimlerin çizime nasıl dönüştürüleceği ve renklendirileceği. Biraz uzun (~30dk) bir video sizi bekliyor. Umarım sıkılmadan izlersiniz :) Bu 30dk’lık video için en az 2-2.5 saat uğraşıldığı bilin ve arkanıza yaslanıp izlemeye başlayın ;) Kolay gelsin, iyi seyirler. :)

Uygulamada işlenecek konular;

1- Pen Tool kullanımı, 2- Eskiz, karakalem yada sketch, taslak, çizim (ne derseniz artık) tarzı resimlerin Pen Tool aracı ile çizimi, 3- Çizimi yapılan çalışmanın boyanması, renklendirilmesi.

P.S.: Konuyu hazırken videonun büyük olmasından dolayı host sorunu yaşadım. :) Yüklemek için büyükmüş, bu yüzden online video kısmını 2 bölüm şeklinde yüklüyorum. Bu işlerle uğraşırken videoları nasıl hızlandıracağımı buldum :) Sanırım artık dersleri daha hızlı izleyebileceksiniz. Bu tabi ki anlaşılırlığı düşürmeyecek bir hız olacak. İndirilebilir video normal hızda ve 30dk dır. Sadece online olanları hızlandırdım. İkisinide izleyin, yorumlara göre PC versiyonlarınıda hızlandırılmış olarak koyabilirim belki ilerde.

 

 
 

Bölüm 1
Video Süresi: 4dk 42Sn
Hızlandırılmış

Bölüm 2
Video Süre: 4dk 20Sn
Hızlandırılmış
Video Boyutu: 47043 KB
Video Süresi: 31dk 50 Sn
Normal Hız

 

Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok