Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
Sanırım Sitede Bir Şeyler Rayına Oturuyor… | Skullcrusher | ORG
   
 
 

Sanırım Sitede Bir Şeyler Rayına Oturuyor…   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Bugün şöyle bir eski konulara bakmak istedim, gözden geçirmek için. Baya bir yol kat etmiş gibi geldi bana. Tabi ki bazı konuların elden geçmesi gerekiyor, yenilenmesi gerekiyor. Zaten yakında yine sitenin görünümü ile ilgili bir düzenlemeye gideceğim. Yine karanlık yüzümü ortaya çıkarmaya karar verdim. Ama bu aralar pek zaman olmadığı için ilgilenemiyorum. Zaten siteyle bile doğru dürüst ilgilenemiyorum. Photoshop uygulamaları hafta sonundan hafta sonuna yapabilirsem ekleyebiliyorum. Onun dışında pek bakamıyorum.

Photoshop uygulamaları demişken, söyle bir ders sunumlarınıda inceledim, sunum olarak zamanla yerine oturmuş. Sanırım sunumların şuan ki halleri daha iyi. Aldığım bir karar; artık dersleri 800*600 yerine 1024*768 çözünürlük için hazırlayacağım. Böylesinin daha iyi olacağını düşünüyorum. Site müdavimlerinin çözünürlükleri yüksek, zaten artık 800*600 çözünürlükmü kaldı.

Bildiğiniz gibi dersler çeviri şeklinde oluyor, aslında ben kendim öğrenmek için yaptığım uygulamarı kaydediyorum. 1-2 belki 3-4 saat (uygulamanın uzunluğuna göre) sunuma hazırlıyorum. Ama bir şeyler sunmak, ne bileyim bir şeyler paylaşmak hoşuma gidiyor. Seviyorum. Herkesin ingilizce yada yabancı kaynaklardan yararlanma imkanı olmayabilir ve bu Photoshop konusunda şöyle bir siteleri tarayıp forumlara baktığınızda hep aynı şeyleri göreceksiniz. Ben Photoshop öğrenmeye başladım aynı konular vardı, hala da aynı konular var. Hepsi birbirinin kopyası. Bende o yüzden yabancı kaynaklardaki örneklere, uygulamalara yöneldim. Onları pratik etmeye çalıştım. Ve istedim ki bu yaptığım pratikkeri sunayım insanlara. En azından izlediklerinde anlayabilsinler, değişik örnekler olsun ellerinde. Öyle yani…

Herşey gönlünüzde olsun, sağlıcakla kalın…

Skullcrusher

Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok