Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
Seirei no Moribito (Guardian of the Sacred Spirit) (2007) | Skullcrusher | ORG
   
 
 

Seirei no Moribito (Guardian of the Sacred Spirit) (2007)

Perşembe, 31 May 2007 Havadan Sudan yorum ekle yorumlara git


   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Aslında gün sayılmaz (çünkü daha gün doğmamıştı :) ama gece "Seirei no Moribito" (Guardian of the Sacred Spirit) animesine başladım ve ilk 6 bölümünü izledim. Türkçeye Kutsal Ruh Koruyucusu olarak çevirebileceğimiz bu anime gerçekten güzel bir seri. En azından ben beğendim. Genel görüşün böyle olduğunu ise  AniDB.info deki oylardan ve reytinginden anlıyoruz. (8.66 (356 votes)) Kısa bir tanıtım yapacak olursak;

Guardian of the Sacred Spirit

Her 100 yılda bir, bir su perisi bir insanın içerisin bir yumurta bırakır. Ardında bu insan Perilerin Koruyucusu haline gelir. Bu kez yumurta Yeni Yogo Krallığının ikinci prensi Chagum’un içerisine düşer.

Chagum’un hayatı hiçte kolay değil. Kral, oğlu su perisi tarafından ele geçirildiği için onun öldürülmesi için emir verir. Prensin annesi bu durum üzerine savaşçı Balsa’yı onu koruması için kiralar. Balsa’da geçmişteki 8. ve son günahını telafi etmek için bu işi kabul eder. Bu gelişmelerden sonra öteki dünya olarak bilinen Nayugu’dan Chagum’da ki yumurta için saldırılar başlar. (anidb.info)

Benim izlediğim sürüm Ani-Kraze; (ekran görüntüleri)

Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok