Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
SkullcrusheR da değişim rüzgarı.. | Skullcrusher | ORG
   
 
 

SkullcrusheR da değişim rüzgarı..   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Selam arkadaşlar :) Farkındaysanız sitede bir takım ufak (!) değişiklikler var :) Bu değişiklikler için sanırım 1-2 haftalık bir çalışmam olmuştur. Ama sanırım değdi, en azından şuan içime siniyor :) İsterseniz şimdi yapılan değişiklilere bir göz atalım;

Öncelikle site; "WordPress 2.2" ye yükseltildi. Hazır yükseltmişken bir takım tema değişikliğine gitmek istedim, ötekinden baya bir sıkılmıştım. Hep aynı hep aynı nereye kadar :) Bende bunun üzerine değişken bir tema hazırlamaya karar verdim. Bu konuda bana yardımcı olan "Bülent (eSafe) Can" Dostum’a teşekkürü bir borç bilirim. Ne zaman kodla ilgili bir sorun ile karşılaşsam hemen yardımıma koşuyor sağ olsun.

Yorum ekleme bölümünde de biraz değişiklik yaptım. Ön izleme penceresi ve Tag düğmeleri ekledim. Anket ekledim. Anlayacağınız şuan siteyi bir check-up tan geçirdim :)

Yalnız şuan biraz uyum sorunu var sitenin, bilgisayarda ki çalışması ile tam uyuşmuyor. Bu ufak pürüzleri de halledince site tam formuna kavuşacak :)

Hadi kalın sağlıcakla, bu şu son pürüzleri gideriyim ;)

PS: Bu arada sanırım sitenin istatistikleri gitti :( Ama bugüne kadar kaba bir hesapla yaklaşık 60000 kişi gelmiş :) Sitemi takip eden herkese çok teşekkür ederim. :)

Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok