Lütfen destek için Facebook sayfamızı beğenin. Teşekkürler :) Kapat
Yeni Sezona Merhaba... | Skullcrusher | ORG
   
 
 

Yeni Sezona Merhaba…   
Yorum ekleyin
  Facebook'ta paylaşın
  Twitter'da paylaşın


Uzun bir aradan sonra yeniden merhaba arkadaşlar. Biliyorum bayadır aranızda yoktum. Bunun nedeni yoğun ve başarılı bir yaz okulu döneminin ardından iki bilgisayarımında işlerliğini yitirmesi ve üşengeçliğim sayesinde henüz çalışır duruma gelememelerinden ibarettir. :) Araya bir ay staj ve tatil gezileride girince zaten hepten yalan oldu site. Kusuruma bakmayın. 

Bu arada sitede neler oldu; server değişikliği oldu, o yüzden bir süre bazı resim ve videolarda görüntülenme sorunları ortaya çıkmış. Onları yakın zaman önce düzelttim. Şu an resimlerde videolarda doğru dürüst çalışıyorlar. 

Bu hafta ya da önümüzde ki hafta yeni bilgisayarımı almayı planlıyorum, bu sayede yeniden photoshop derslerini ve diğer eklenmeye değer gördüğüm şeyleri sizlere sunmaya devam edeceğim. Önümüz kış, dışarısı soğuk, vaktimin çoğu evde geçeceğine göre içerik yönünden zenginleşme mevsimine giriş yapıyoruz diyebilirim. :) Aklımda bir iki şey var, onları gerçekleştirmeye çalışacağım. Eğer başarılı olursa sizlerinde ne oldukları hakkında bilginiz olur. :) Bir de bu yaz neler yaptığıma dair üç bölümlük bir yazı yazabilirim, yazımı nasıl geçirdiğim hakkında sizleri bilgilendirme açısından iyi olur sanırım, ama kesn bir şey yok çünkü kafamı toparlamam gerekiyor. 

Şimdilik yazacaklarım bu kadar, bir ara geniş geniş yazarım. 

Bu arada her cumartesi Taksim – Jolly Balans'a takılıyorum. Cover Night – Woo Hoo ve Kolpa grupları çıkıyor. Ben tabi ki "Woo Hoo" grubunu izlemeye gidiyorum. ;) Disko Kralı'nı düzenli izliyorsanız bir iki defa oraya çıkmışlardı. Sonra aradım taradım ve bu cici kızların Balans'ta çıktıklarını öğrendim ve hemen müdavim oldum. Youtube'da videoları falan var; örnek bir, örnek iki, bloglarını da takip etmek isterseniz; buraya geçiş yapabilirsiniz. Eğer boş vaktiniz varsa ve cumartesi geceleri evde sıkılıyorsanız atlayın gelin hep beraber eğlenelim. ;)  

Sağlıcakla kalın…

Güncellemelerden anında haberdar olmak isterseniz yazıları
Rss , Twitter ya da Facebook ile takip edebilirsiniz. :)
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok